KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303424
nr 1430 3424
J Chudý. Signerad. Olja på duk, 89x59cm, yttermått inklusive ram: 105x74cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:54:10
100 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)